Чи варто їхати до Турції в травні?

Погода в Туреччині в травні місяці – хороший варіант для тих, хто хоче відпочити, заощадити і насолодитися м’якою, не надто спекотною погодою на курортах Туреччини.

Температура повітря та води в Туреччині в травні вже значно тепліше, ніж в квітні:

Температура води в Туреччині в травні місяці 19 … 24 градуси, тобто вже цілком підходить для відкриття сезону. Втім у вас завжди залишається можливість відвідувати басейни з підігрітою водою на території вашого готелю.

Середня денна температура на всій території Туреччини в травні становить +24 С в його початку і +26 С ближче до закінчення. Вночі ще досить прохолодно, в районі +16 С. Для вечірніх і нічних прогулянок це ще не особливо комфортно. Яка ж середня температура повітря в містах і на курортах Туреччини в травні?

Стамбул +21 С;
Бодрум +22;
Кемер +23 С;
Аланія +23, 5 С;
Фетхіє, Мармарис і Анталія +24.

Прохолодніше всього в містах, розташованих на березі Чорного моря, а тепліше – на середземноморському узбережжі Туреччини. Найпопулярніші курорти, розташовані в цій частині країни – Анталія, Аланія, Кемер і Сіде. Ще два популярних турецьких курорту – Мармарис і Фетхіє. Вони розташовуються на березі Егейського моря і найбільше підходять для відпочинку в другій половині місяця.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •