ХАЛКІДІКІ

Відпочинок в Греції на півострові Халкідікі нагадує подорож до райського саду. тут вас чекає берегова лінія довжиною понад 500 км з прекрасними піщаними пляжами і кристально чистими водами Егейського моря. Практично всі пляжі нагороджені “Блакитним прапором” ЄС.

Халкідікі, півострів нагадує своєю формою тризуб, де розташований у північній частині Егейського моря. Три його «вила» – півострова – це Кассандра, Ситонія і Агион-Орос (Афон). На відміну від південних островів, Халкідікі потопають в яскравій зелені навіть у розпал літа. Курорт в цілому пропонує спокійний і комфортний відпочинок, в тому числі – сімейний. Тут є готелі всіх категорій: від п’ять свезд до дешевших апартаментів.

Курортний сезон триває з травня по вересень включно. Середня температура повітря +28 .. + 30 ° C. Найспекотніші місяці – липень і серпень (спека доходить до +35 ° C). Клімат протягом усього літа сухий, тому спека переноситься дуже легко. Півострів добре захищений від вітрів гірськими масивами, тому море досить спокійне і дуже добре прогрівається. Середня температура води в літній час +24 .. + 26 ° С.

Пляжі, як і у всій решті Греції, муніципальні – пісок і пісок з дрібною галькою. Скрізь є широкий вибір різних видів водного спорту та активного відпочинку. Крім того, на півострові залишилося ще чимало диких незайманих пляжів у відокремлених красивих бухтах.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •