Хургада

Тури в Єгипет користуються великою популярністю серед подорожуючих. Одним з найулюбленіших курортів Єгипту – є курорт Хургада. 
Станом на сьогодні курорт Хургада майже невпізнанний з свого минулого життя і став самим відвідуваним туристичним напрямком у всьому Єгипті, тут розташовано більш ніж 100 різних готелів, більшість яких уздовж берегової лінії. Хургада особливо привабливим для туристів з невеликим досвідом підводного плавання, які приїжджають, щоб помилуватися на підводними рифами і дивовижною морською флорою і фауною. Хургада найбільш рекомендується для відпочинку сімей з дітьми та осіб, які люблять комфортні піщані пляжі. Тут знайдуться безліч готелів як для бюджетного відпочинку, так і готельні комплекси VIP класу.

Sheraton Road (El Sakala) є головною туристичною вулицею в місті. Це жвава вулиця з численними базарами, кафе, супермаркетами, аптекками, банками, ресторанами і нічними клубами. Ви знайдете безліч готелів на березі моря у Сакала. Площа Sakala розташована в кінці головної вулиці. Тут ви знайдете безліч рибних ресторанів і місцевих закусочних. В декількох хвилинах ходьби ви знайдете площу Ель Ароса – наречену або русалку, що стоїть в середині дороги. Hurahda Marina – нова міська набережна біля пристані з розкішними яхтами. Тут можна відшукати багато магазинів, казкові бари, вишукані ресторани, нічні клуби або просто приємно пішохідну зону для теплих літніх ночей.

Протока Єгипту Gubal –  вузька смуга води затиснута між узбережжям Червоного моря і західним узбережжям Синайського півострова, є одним з головних місць дайвінгу країни і куди легко дістатися з Хургади. Найвідоміша руїна Єгипту, The Thistlegorm (вантажний корабель Другої світової війни, що французький нирець Жак Кусто виявив, досліджуючи область в 1950-ті роки), є одним з багатьох місць для дайвінгу цієї протоки.

Ще одна відома туристична зона називається Сільська дорога (El Memsha по-арабськи). Більше 5 км довгої набережної, з широкою і чистою прогулянковою зоною, відомі нічні клуби, ресторани з міжнародною кухнею, декілька торгових центрів і незліченна кількість магазинів.

Дахар є домом для більшості місцевих жителів, які проживають в цьому районі, але також для ряду готелів, міської ради, акваріуму, бібліотеки, великих мечетей і продовольчого ринку.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •