Сіде

Сіде – місто, розташоване на березі Середземного моря між Анталією і Манавгат в Туреччині.
Місто знаходилося в постійній небезпеці, і був оточений кріпосними стінами як з боку моря, так і суші. Незважаючи на часті землетруси, кріпосні стіни і башти, з боку суші збережені в хорошому стані. Гірше збереглися кріпосні стіни з боку моря. Ворота у східних стін служили вхідними воротами.
Поруч з центральними воротами елліністичного періоду побудовано по вежі, а ворота виходять на площу в формі літери U. Пройшовши через площу, і минаючи її, був вихід в місто. Другі, менші ворота, що дійшли до нашого часу відносяться також до елліністичного періоду, проте ці ворота мають квадратні башточки і квадратної форми площа. Головний проспект, який починається від входу в ці ворота поведе вас по всьому півострову до Останнього його кінця.
Сіде знаходиться в зоні Середземноморського клімату, з жарким, сухим літом і з прохолодною, м’якою зимою. Середні температура зими не опускаються нижче позначки 10 ° C, пік літньої температури може досягати 45 ° C (дуже рідко). Середня температура моря в зимові місяці становить близько 17 ° C, в літні місяці близько 28 ° C. Найбільш комфортними для відпочинку вважаються місяці, починаючи з травня по жовтень, коли в Сіде панує спекотна, безхмарна і безвітряна погода з мінімальною кількістю опадів.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •