Тривалість відпочинку? 7,10 чи 14 днів?

Тривалість – є одною з основних складових вдалого відпочинку. Кожна людина відпочиває по-різному, в більшості випадків доведено, що нервова система та організм розпочинає відпочивати тільки на третій день вашої відпустки.

7 днів
У більшості випадків, туристи обирають 7-ми денний відпочинок. Першою причиною вибору 7-ми денного відпочинку є низькі ціни та наявність гарячих пропозиції. Друга причина – це досить невеликий термін відпустки, адже не кожен може відлучитись з робочого місця на довгий період часу.
Обираючи кількість днів, в першу чергу слід звертати на польотні дані, а саме час вильоту і прибуття в країну призначення. Часто не комфортні рейси скорочують відпочинок до 7 ночей і лише 6 днів.
7-ми денні тури – найкраще підходять для любителів спокійного та розміреного туризму, метою яких є – повний релакс на піщаних пляжах, а не огляд країни.

10 днів
Достатньо часу для відпочинку на морі та огляду усіх екскурсій вам надасть 10-ти денна путівка. Це найкраще відношення ціни і якості відпочинку.  Якщо вам дозволяє бюджет і терміни, ми рекомендуємо обирати саме 10-ти денний відпочинок, при якому ви цілком зможете відновити ваші фізичні та моральні сили.
Єдиний мінус, який може завадити – це чартерна програма або закритті рейси. Що це означає? В деякі країни рейси можуть виконуватись – один раз в тиждень, тому тривалість відпочинку може скоротитись до 7-ми денного, а бо збільшитись до 14-ти денного.

14 днів
Для 2-тиженового відпочинку слід обирати країни, в яких можна поєднати екскурсійну програму та відпочинок на морі. Найкраще підійде для туристів, які обирають активний відпочинок, та для тих хто не втомлюється від моря.
Головним мінусом є вартість. Туристи, які обирають якісний сервіс, з концепцією Все Включено за такий відпочинок заплатять кругленьку суму.

2, 3 та 4 тижневі тури рекомендують особам, які хочуть покращити стан свого здоров’я, також для відпочинку з маленькими дітьми, організм яких повільніше перебудовується і не встигає повноцінно відпочити за більш короткий термін.

 Перед тим, як обрати ту чи іншу кількість днів, слід дати відповідь на такі питання:
1.  На скільки часу вам дає відпустку ваш роботодавець?
2.  Яка країна призначення?
3.  З якою метою ви подорожуєте?
4.  Які даті авіарейсу?
5.  Час перельоту?
6.  Ваш бюджет.

Чи слід задумуватись над цими питання – це вже варто вирішувати тільки Вам. Адже, найкращим рішенням є – звернутись в туристичну агенцію, де наші менеджери оберуть найкращий варіант відпочинку для вас та вашої сім’ї.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •