Україна і ОАЕ домовилися про БЕЗВІЗ

Інформуємо Вас про те, що починаючи с 2 лютого 2018 року, громадяни України – власники як звичайних, так і біометричних паспортів, терміном дії не менше 6 місяців після повернення з туру, можуть отримувати візи після прибуття в ОАЕ безкоштовно. Дозвіл на перебування в країні дійсно 30 днів з моменту в’їзду.

Діти можуть в’їжджати в ОАЕ без віз при наявності як біометричного, так і звичайного паспорта старого зразка, в супроводі дорослого. Діти, у кого дитячі проїзні документи (блакитні) можуть подорожувати тільки при наявності візи.

Переваги відпочинку в ОАЕ:

 1. Море і океан та чудові пляжі. ОАЕ розташовані в Персицькій затоці,  тому тут можна покупатись, як в океані, так і в морі. На кожному курорті є багато піщаних пляжів: приватні пляжі готелів,громадські пляжі є безкоштовні і платні. Усі вони обладнані всією пляжною інфраструктурою.
 2. Ідеальний вибір для сімейного відпочинку. Для сімей з дітьми в ОАЕ є маса можливостей, і це не тільки пляжі з пологим заходом в море, міні-клуби в готелях, ігрові майданчики і дитячі басейни. До послуг відпочиваючих зоопарки, великі аквапарки, безліч парків розваг і атракціонів.
 3. Цікаві екскурсії. Хоча ОАЕ – країна досить молода, але сама тутешня земля сповнена пам’яток старовини. При бажанні ви зможете відвідати поселення залізного віку і побачити гробниці, оглянути старовинні мечеті і палаци, помилуватися пам’ятками арабської архітектури і побувати в старих фортах, музеях, художніх галереях.
 4. Різноманітні активні розваги. В ОАЕ можна випробувати самі ексклюзивні розваги: джип-сафарі по пустелі, верблюжі перегони, нічне полювання на крабів. Любителі традиційного активного відпочинку можуть пройтися під вітрилом уздовж берегів Дубаї, зробити занурення з аквалангом і навіть покататися на гірських лижах – в критому спорткомплексі.
 5. Сервіс на найвищому рівні. У будь-якому з готелів ОАЕ ви отримаєте бездоганний сервіс (те ж саме можна сказати про ресторанах і будь-яких закладах сфери послуг). Тут звикли якісно обслуговувати багатих і вимогливих клієнтів і дорожать своєю репутацією. Тому розкішні готелі задовольняють найжорсткішим критеріям і готові надати суперкомфортні умови для відпочинку.
 6. Чудова погода з жовтня по квітень. Сухий субтропічний клімат ОАЕ можна назвати ідеальним. Занадто жаркий період – літо, але з початку жовтня по квітень відпочивати в країні дуже комфортно: середня температура повітря плюс 30 ° С вдень і плюс 20 ° С вночі. Навіть в найхолодніші місяці, грудень і січень, температура вдень рідко опускається нижче плюс 12 ° С, а в основному становить плюс 18 ° С.

Українці зможуть вільно подорожувати ще однією країною…

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *