Нюанси оплати турів. Курс валют у туроператорів вищий?

Оплата турів, комерційний курс туроператорів та багато інших нюансів часто викликають багато запитань у туристів. В цій статті ми хочемо відповісти на найбільш частіші питання по оплаті турів: 

Чи можлива оплата турів у долларах чи євро?

Найчастіше при підборі турів туристам озвучується вартість в іноземній валюті, як правило, в євро або в доларах, і потім виникає плутанина в якій валюті платити: тієї, яка була озвучена або все таки в гривнях, а якщо в гривнях, то за яким курсом.

Згідно із законом – оплата в іноземній валюті заборонена!

Чому менеджери озвучують вартість у валюті? Так як ми живемо у державі, де дуже часто змінюються курс валют, а вибір туру займає деколи декілька днів, то ціна у гривнях щодня разом з курсом змінюється. І просто для Вашої зручності.

Оплата турів відбувається у гривнях за комерційним курсом туроператора на день оплати або день підтвердження вашої заявки. 


Що таке комерційний курс туроператора?

Саме туроператори, а не турагентство встановлюють свій внутрішній комерційний курс валют, кожен день його змінюють. Подивитися його можна на головній сторінці сайту туроператора.


Чому у туроператорів найчастіше завищений курс?

Туроператори захищаються від частих курсових коливань  – перестраховуються, враховуючи високі ризики в умовах української нестабільної економіки і фінансової системи – закладають комісію за покупку валюти, а також витрати на переклад валюти іноземним партнерам


Якщо оплата частинами по якому курсу оплачувати? 

Багато туроператорів дають змогу оплатати тури частинами, переважно при такій схемі: перший платіж по актуальному курсу на день оплати, борг фіксується у валюті, а оплату ви здійснюєте по курсу на день доплати.


Туристи, які часто подорожують вже звикли до таких правил, а новачкам радимо прочитати нашу статтю.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *