Чому ціни на тури змінюються?

“Чому ціна на тур, який я дивився вчора була одна, а сьогодні вже інша?” “Не розмію, чому ціна так швидко змінилась?” 🤔Такі питання туристів, ми чуємо ледь не кожного дня. Вартість туру дійсно може змінюватись, тому ми вирішили розповісти, з чим це пов’язано.

🚌Автобусні тури

Навіть, здається стабільні ціни на автобусні тури також можуть змінюватись [хоча зазвичай рідко]. Це може трапитись у таких випадках:

✔️Святкові дні та канікули [літні, зимові, осінні тощо], оскільки в такий час загруженість готелів і попит збільшується. Тому, ціна на автобусний тур, наприклад, на листопад може відрізнятись від ціни на 24-31 грудня [Католицьке Різдво та Новий рік]

✔️Акційна або спеціальна пропозиція від туроператора [обмежена кількість акційних місць або певні умови, наприклад, при бронюванні до конкретного числа]

🌴Пакетні тури/тури на море

✔️Зміна вартості туру щодня спричинена зміною курсу долара

✔️Зміна вартості протягом доби. Готель змінює вартість на проживання за сецпропозицією. Тобто ціна перераховується в залежності від завантаженості, свят, сезону тощо. Тому і ціни на тур також коригуються.

✔️Авіакомпанія змінює тарифи на рейс [може зробити на регулярний рейс, чартери мають незмінну вартість]

Вартість в залежностs від загруженості
Туроператор може зменшити ціну туру, щоб відрегулювати завантаженність того чи іншого напрямку. Наприклад, так з’язвляються “гарячі тури”.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *