Корисні поради. Прага

Ми підготували для вас кілька корисних порад [так званих лайфхаків], які зроблять вашу подорож до Праги безтурботною і незабутньою😊

Астрономічний годинник та Карлів міст краще відвідати рано вранці або під вечір. На ці дві, мабуть, найславетніші пам’ятки Праги приходить поглянути незліченна кількість туристів [можна натрапити на тісняву та штовханину]. Тому, якщо є можливість не полінуйтесь та прокиньтесь одного дня якомога раніше, або ж прогуляйтесь нічною Прагою [але з досвіду – вранці людей все-таки менше].

Обирайте місцеве пиво🍺, а не загальновідомі марки. Всесвітньовідомі марки пива такі як Staropramen, Kozel, Budweiser та Pilsner без сумніву відрізнаються по смаку від тих, що експотуються в Україну, АЛЕ все-таки у Празі ми радимо спробувати місцеве пиво – майже кожен паб [а там їх незліченна кількість] варить своє особливе і смачне пиво.

Транспорт🚃 При його оплаті уважно слідкуйте за вашим маршрутом у різну пору дня. Зверніть увагу ще й на те, що у Празі транспорт цілодобовий, але вночі маршрути змінюються. Тож заздалегідь дізнайтесь, який саме трамвай чи автобус їде до вашої зупинки, аби не заїхати посеред ночі невідомо куди.

Не обмінюйте валюту в місцевих обмінниках. Зберігайте гроші на картці. Чеські обмінники мають так звані приховані платежі. Самі пражани радять міняти гроші у великих банках (Komerční banka, Česká spořitelna, ČSOB та Živnostenská banka). Не звертайтесь і до вуличних торговців валютою [вони часто добре володіють російською, що й приваблює туристів з країн СНД] Обмінні пункти в аеропортах і на вокзалах мають завищений курс, тож не варто міняти гроші одразу після приїзду.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *