Міні-гід по Празі

Про Прагу можна писати дійсно багато. Це найвідвідуваніше та одне з найколоритніших міст Європи!

Отож, підбірка найтоповіших місць Праги:

Старе місто– епіцентр 🎯 всіх визначних пам’яток. Архітектура приголомшує: класичні пряникові будиночки, готичні собори, звивисті вулички.

Староміська площа – серце ❤️ Старого міста. Там знаходяться Тиньський храм і Ратуша. На площі проводиться цілорічна ярмарка.

Празькі куранти на міській ратуші окрім власне годин показують день, місяць, рік, положення знаків Зодіаку і час сходу та заходу Сонця і Місяця. Щогодини вони б’ють точний час⌛️, а рухомі фігури у циферблаті розігрують середньовічне дійство за участі 12-тьох апостолів, смерті, янгола та фігур, що уособлюють людські гріхи.

Карлов міст – найтуристичніше місце. Сам міст заворожує своєю архітектурою, а також з нього відкривається красивий вид на місто. Якщо хочете уникнути натовпу туристів і гарно пофотографуватися, то краще приходити на міст дуже рано, приблизно до 7:00.

Найвужча вуличка Праги настільки вузенька, що по ній не зможуть пройти навіть 2 людей. Щоб не виникало корків, на вулиці установили світлофори.

Празький Град – найбільша фортеця в Чехії🏰. Біля парадних воріт стоїть караул, зміну якого можна побачити кожного дня в обід. Тут налічується більше 50 пам’яток.

Злата вуличка – фотогенічна😅 вуличка з кольоровими будиночками. Вулиця платна, але попасти туди безплатно можна після 18:00 літом і цілий день – зимою.

Старі башти Праги: Порохова, Староміська мостова і Малостранська є кращими оглядовими майданчиками. Правда, вхід платний.

Національна бібліотека – надзвичайно красиве місце! Попасти туди можна тільки з екскурсією. Екскурсії недешеві, але це того варте.

Ви́шегра́д (чеськ. Vyšehrad) – стародавня фортеця, що розміщена на пагорбі над річкою Влтавою, колишшня резиденція перших чеських князів. Крім багатьох цікавих пам’яток. Там розміщений оглядовий майданчик з шикарним видом на Прагу.

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *