ПІД ЗАБОРОНОЮ: ЩО НЕ МОЖНА ПРОВОЗИТИ ЧЕРЕЗ КОРОДОН [по країнах]


Питання актуальне для всіх, хто подорожує за кордон і крім загальних заборон [лікарські препарати без дозволу лікаря, зброя, наркотики] у різних країнах діють свої правила, тому ми вирішили висвітлити заборонені продукти для туристичних країн.

ЄВРОСОЮЗ
Забороненно ввозити картоплю, м’ясну і молочну продукцію [в деяких країнах навіть молочний шоколад], насіння, саженці і плоди цитрусових, пагони винограду, придатного для виготовлення вина. У кожній країні можуть бути свої додаткові обмеження.

США
Заборонено ввозити свіже та консервоване м’ясо, рибу та не консервовану ікру, а також молочні продукти, яйця, абсент та будь-які інші спиртні напої🍷 що його містять. Не можна ввозити в Америку комах, зразки ґрунту, сірники та запальнички. Також потрібно перевірити, чи немає у вашій валізі товарів, виготовлених в Ірані, М’янмі, Судані та на Кубі.

ОАЕ
Арабські Емірати живуть за принципом шаріату, тому в цій країні митні правила досить строгі. Ввозити забороняється товари Ізраїльського походження та із логотипами Ізраїлю. Табу на азартні ігри, друковані видання та зображення, що протирічать ісламському вченню та ображають мусульман. Також не можна ввозити домашню їжу, а ліки дозволять ввести лише за наявності рецепту від лікаря. Також не можна вивозити предмети, пов’язані з культурним та історичним спадком країни, насіння і плоди пальми та диких тварин. Якщо купуєте килими та ювелірні прикраси, зберігайте чек.

ЄГИПЕТ
А от з Єгипту не можна вивозити корали та мушлі морських тварин, навіть якщо ви знайшли їх просто на березі. Якщо ж придбаєте вироби з мушель чи коралів у магазині, обов’язково збережіть чек.

ТУРЕЧЧИНА
Ця країна дуже славиться килимовими виробами, тому якщо ви захочете придбати собі килим у місцевих майстрів, доведеться брати сертифікат у турецькому музеї про те, що це – не антикваріат.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *