Шарм-ель-Шейх. Безвітряні бухти.

АКТУЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Якщо збираєшся в Єгипет, а саме в Шарм-ель-Шейх, тоді обов’язково збережи собі цю інформацію

Однією з особливостей клімату Єгипту є вітри, в якісь місяці – сильніші, а в якісь менші. Найвідчутніші вони в зимові місяці. Пропонуємо розглянути максимально захищені бухти Шарму, щоб спланувати свій комфортний відпочинок.

🌴Наама Бей
Це найбільш захищена бухта курорту, прекрасний піщаний пологий захід у море, пляж, очищений від коралів. Ідеально підійде для відпочинку з дітьми, але молоді, і любителям дайвінгу також знайдеться чим зайнятися. Тут є де прогулятися вечорами – широка і довга набережна з рядами ресторанчиків, кафе, магазинів, старе місто (Old Market) в близькій досяжності, а також безліч клубів і дискотек (відоме Hard Rock Café знаходиться саме в Наама).

Рекомендовані готелі: Novotel Beach / Novotel Palm 5* (ідеальний захід в море), Tropitel Naama Bay 5* (молодіжний і затишний) Mövenpick Resort Sharm El Sheikh 5* (ступінчаста територія)

🌴Шаркс Бей
Пляжі в цій бухті дивовижні – коралові плато починаються від самого берега і заходять далеко в море, більшість пляжів оснащені короткими понтонами.

Рекомендуємо: Sultan Gardens 5* (прекрасний пляж), Grand Rotana Resort & Spa 5* (надзвичайно красива територія), Xperience Sea Breeze Resort 5* (бюджетний варіант)

🌴Хадаба
Ця бухта розташована між Наама-Бей і Шарм-ель-Майєю. У Хадаба є чудове глибоке море, коралові рифи, нічні клуби і магазини.

Рекомендуємо: OTIUM HOTEL AMPHORAS SHARM 5*

🌴Рас-Умм-ель-Сід
Затишно розташована бухта за горами з красивими садами коралів і безліччю рибок.

Тут рекомендуємо: Albatros Aqua Blu Resort Sharm El Sheikh 4* , Albatros Aqua Park 5*(обидва прекрасно підійдуть для сімейного відпочику) , Faraana Reef 4*+(готель економ класу), Reef Oasis Beach Resort 5*

А також такі бухти як🌴 Шарм-ель-Майя, Гарденс Бей, Рас Назрані

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *