Як відкласти гроші на подорожі? 5 Лайфхаків

Як відкласти гроші на подорожі 5 Лайфхаків👍

Навіть якщо рівень вашої зарплати залишає бажати кращого, ви все одно можете відкласти невелику частину. Весь секрет у грамотному плануванні і мотивації.

1. Домашня їжа – замість обідів у кафе та закладах швидкого харчування. Одна з статтей витрат, яку можна оптимізувати – харчування в офісі. Так, наприклад, замість того, щоб витрачати гроші на кафе та ресторани, просто привчіть себе до того, що будете приносити на роботу домашню їжу. Це і корисніше, і економічніше. Таким чином, до речі, можна поліпшити своє самопочуття і позбутися від зайвих кілограмів.

2. Ніяких напівфабрикатів і фаст-фуду! Ті, хто вважає, що в разі включення «жорсткої економії» їм доведеться перейти на дешеву їжу низької якості (ті ж напівфабрикати, наприклад, або фастфуд) насправді помиляються. Не потрібно обмежувати себе в їжі, досить лише переглянути свій раціон і замінити шкідливі продукти чимось корисним. Наприклад, ті ж м’ясо, риба, овочі або фрукти вийдуть не дорожче заморожених готових страв, чіпсів, тістечок, газованих напоїв або бургерів і вже точно принесуть набагато більше користі вашому організму.

3. Розваги можуть і почекати. Ніхто не говорить про те, що вам потрібно строго дотримуватися маршруту дім-робота-дім. Але подумайте про те, скільки грошей ви залишаєте в нічних клубах, ресторанах, барах та інших закладах і уявіть, що якби не ці необдумані витрати, то ви швидше б наблизилися до своєї мрії побувати в тій країні, про яку давно вже мріяли.

4. Геть шкідливі звички! Це тільки на перший погляд здається, що покупка міцних напоїв або тієї ж пачки сигарет – не така вже дорога справа. Однак, спробуйте підрахувати, скільки у вас йде на це коштів в тиждень. А в місяць? Якщо ви складете всі ці суми, то, впевнені, бажання потурати своїм поганим звичкам у вас зменшиться. До того ж, зараз в тренді здоровий спосіб життя, тому краще відмовитися від поганих звичок і витратити ці гроші, час і сили на щось більш корисне.

5. У магазини тільки з готівкою. «Але з картою-таки зручніше!» – можете заперечити, і ви і будете частково праві. Однак фінансисти стверджують, що в цьому випадку зростає ризик зробити необдумані покупки, адже фізично ви не будете відчувати гроші і тому без жалю станете витрачати віртуальні купюри, вважаючи, що «їх ще там багато». Психологи теж згодні з тим, що розлучатися з віртуальними грошима набагато простіше, ніж з реальними. Крім того, вони закликають не піддаватися на рекламні виверти, на зразок акції «купи один товар і отримай другий безкоштовно» і ходити в магазини тільки з реальним списком тих продуктів, які вам необхідно купити в даний момент. Такі маніпуляції дозволять вам економити на місяць кругленьку суму.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *