Як вигідно купити тур?

Напевно, кожен, ким би він не був, не упустить можливості заощадити. Цей принцип працює навіть тоді, коли планується довгоочікувана відпустка. Полетіти в подорож і при цьому придбати недорогий і якісний тур бажає будь-який турист.

Але зі списку вигідних пропозицій потрібно вміти вибрати той, в якому поєднуються такі якості як дешевизна, безпека і комфорт. Хоч таке поєднання і здається малоймовірним, такі путівки все ж є, а як їх відшукати, описано нижче.

Для придбання вигідного туру є два основних правила:

  1. Отримати хорошу знижку можна, забронювавши подорож завчасно. Наприклад, влітку спланувати поїздку на новорічні свята. У цьому випадку вдасться не поспішаючи підготувати документи, зібрати речі. Єдина складність – підгадати до цього часу з відпусткою. Раннє бронювання користується популярністю у туристів і з ним можна недорого відпочити навіть у сезон, коли готелі переповнені, а ціни на путівки злітають вгору.
  2. Другий варіант є повною протилежністю першому. Це гарячі тури. Тут немає часу на довгі роздуми, так само як і немає можливості вибору, тобто потрібно брати, що дають. Значить, документи і валізи повинні бути вже зібрані. Імовірність того, що буде незручний переліт або готель з низькою якістю обслуговування 50/50. Але багато туристів, вдало злітали по гарячій путівці хоч раз, знову намагаються скористатися такими вигідними пропозиціями від туроператорів.

Варто знати, що гарячі путівки виникають найчастіше під час відсутності потоку туристів, тобто не в сезон. З їх допомогою туроператори намагаються окупити свої витрати, які понесли при ранньому бронюванні готелів.

До чого варто поставитися з підозрою, так це до вигідних пропозицій в розпал сезону. Якщо все-таки гарячий тур і з’явився в сезон, то тільки якщо від нього несподівано відмовилися. У пік сезону трапляється цінопад, проте не сильно суттєвий.

Щоб вигідно купити путівку, потрібно обов’язково бути в курсі поточних цін на них. Потрібно визначитись з країною, курортом та обрати 2-3 готелі, які припали до душі та постійно слідкувати за зміною ціни. 

Для цього ви можете скористатись пошуком турів онлайн на нашому сайті.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *